Kapımız sizlere hep açık bize ulaşmaktan çekinmeyin!

Satış Öncesi Destek Departmanı

Destek ekibimiz sorularınıza yanıt vermek için hazır bekliyor!

Soru Sor!

Satış Sonrası Destek Departmanı

Sosyal Hizmetleri ile bir sorun mu yaşıyorsunuz! Bize ulaşın hemen çözüm bulalım!

Soru Sor!

Takipçileriniz henüz ulaşmadı mı ?

Takipçilerinizin durumu lie ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz! Bize ulaşın hemen çözüm bulalım!

Çözüm Bul!

Sizi Arayalım

Talep Gönder

Ekstra İletişim Detayları (WhatsApp – Telefon) için :

Lütfen http://www.crovudestek.com/ ziyaret ediniz.

Sık Sorulan Sorular

Bu soru çok farklı bir konu olarak ele alınabilir olsa da şu şekilde özetlemek istiyorum. Sizler bu hizmeti alırken amacınıza göre bu yolu şekillendirebileceksiniz. Eğer ki bir fenomen olma yolunda ilerlemek istiyorsanız bu sizin çok kolay bir hale gelecek. Eğer ki bir şirket veya bir instagram butik gibi bir sayfa işletiyorsanız ise satışlarınız daki farkın gözle görülür derecede arttığını görünce sizde buna çok şaşıracaksınız. Bu yüzden Sosyal Medya Hizmetleri alırken bizi seçmeli ve sadece arkanıza yaslanmalısınız. Biz sizin istekleriniz doğrultusunda sizin istediklerinizi yapmak için buradayız.
Artık yaşadığımız bu çağda her işletmenin birer sosyal medya hesabı bulunması ve kesinlikle düzenli olarak kullanmakta olması gerekiyor. Bu yönde baktığımız da bu sosyal medya hesapları ne kadar popüler olursa işletmenin otoritesi daha büyük ve kesin olacaktır. Zaten düşündüğümüz zaman 10 takipçisi olan bir işletme ile 10 bin takipçisi olan bir işletme arasında bir seçim yapması gerekirse müşteri ilk olarak 10 bin takipçisi olanı tercih eder. Çünkü daha gerçekçi ve daha profesyonel bir iş yapan siteye benziyordur. Bunların yanında Crovu ekibinin araştırmaları sonucunda ortaya çıkan bir bilgiyi de paylaşmak istiyorum. Instagram’da Ve Facebook’ta yapılan araştırmaya göre kullanıcıların bir çoğu hesabın takipçisine bakmaksızın fotoğraflarını beğenebiliyor yada yaptığı gönderileri beğenebiliyor. Ama hesabı takip etmesi veya ilgili gönderiyi paylaşırken bu işletme hesabının takipçisine bakıyor ve 10 bin takipçi sınırının altında ise hesabı ciddiye almıyor ve işletmeyi takip etmiyor. Eğer 10 binlik sınırın üstünde ise işletmeyi ciddiye alarak ilgili gönderileri paylaşma yolunada gidiyor. Kısacası takipçiniz 10 binin üstünde ise yaptığınız tüm paylaşımların geri bildirimi size daha çok oluyor.
Sosyal Medya Hizmeti sağlayan tüm sitelerin içinde en iyi olmaya çalışıyoruz. Ve size sağladığımız aksi söylenmedikçe %100 gerçek ve Profil resimli , İyi Görünümlü kişilerden oluşur. bu doğrultuda baktığımız da size gelen takipçilerin hiçbiri yüzünden sıkıntı çekmezsiniz. Ve arkadaşlarınız veya müşterileriniz sizi takip edenlere baktıklarında gerçek hesaplar görüp sizi takip edenlerin tamamen organik şekilde kazanıldığı sanacaklardır. Bundan emin olabilirsiniz. Ve diğer sitelerin aksine crovu olarak size bunu garanti ederiz.
Bizi seçmenizi istiyoruz çünkü diğer sosyal medya hizmeti veren sitelerin bir çoğu dolandırıcı ve hilekar. Hal böyle olunca sizlerin kötü durumlarda kalmanızı ve zarara uğramanızı asla istemeyiz. Bu yüzden ilk olarak bizi bu yüzden seçmelisiniz. Bunun dışında diğer tüm sitelerin aksine en ucuz fiyatlar bizde. Ve diğer sitelerde sağlanan takipçilerin tamamı bot iken biz size %100 gerçek hesapları gönderme sözü veriyoruz. Bunun dışında hiç bir sosyal medya hizmeti veren site sizinle bizim kadar ilgilenemez. Biz her müşterimize tek müşterimiz gibi davranmayı misyon edinmiş bir ekibiz. Ve herkesin bu siteden ayrılırken memnun olarak ayrılması birincil önceliğimiz. Bunu söylüyorum çünkü bizim için para kazanmak ikinci planda. Çünkü para kazanmak istiyorsanız öncelikle müşterilerinizi memnun etmelisiniz. Zaten ikinci plandaki para kazanma müşterilerin memnun olması ile doğru orantılı şekilde artacaktır.
Takipçiyi satın alırken takipçilerin kaç dakika da gönderileceği genellikle paketin üçüncü sırasında yazmaktadır. Ama yine de belirtmekte fayda var genellik ile 24 saat içerisinde tüm işlemler tamamlanır. Ama bazen oluşabilecek aksaklıklar ve problemler yüzünden biz bu süreyi maksimum 48 saat olarak belirtiyoruz.
Kesinlikle hayır en iyi cevap olur. Bu şekilde bir şey olması söz konusu dahi değildir. Hesabınızda hiç bir sıkıntı yaratmayacağı gibi hesapla ilgili yapılacak tüm işlemler tamamen Güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. ve hesabınıza en ufak bir zarar dahi vermez.
Asla ve asla sizden kişisel bir bilginizi veya şifrenizi istemeyiz. Ve bizim adımıza sizinle biri bu şekilde iletişime geçer ise asla dikkate almayın ve bize bildiriniz. Çünkü crovu ekibi olarak mağdur olmanızı asla istemeyiz.
Bu da söz konusu değil. Bu tip olaylar ücretsiz ve dolandırıcılık yapan sitelerde olur. Fakat biz size en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Bu yüzden böyle bir şey asla olmayacaktır. Kaldı ki zaten hesabınız la ilgili kişisel hiç bir bilgi almadığımız için bunu yapmamız mümkün de değildir.
Bizim tarafımızdan öğrenilmesinin imkanı yoktur. Bilgileriniz 256-bit şifreleme sistemiyle sunucumuzda gizli tutulmaktadır.Ayrıca sizin hesabınızdan sizi takip edenlere baktıklarında hesapların tamamının gerçek hesap olduklarını görecekleri için anlamaları neredeyse imkansızdır.

Müşteri Yorumları

Gerçekten çok işime yaradı. Twitter’da fenomen olmak için durmadan tweet atıyor ve farklı şeyler bulmaya çalışıyorum. Bir gün sosyal medya hizmeti olduğunu keşfettim. Sonrasında da Crovu karşıma çıkan ilk site oldu. İyki de öyle oldu çünkü arkadaşlar bu yüzden sorunlar çekerken ben hiç bir sıkıntı çekmeden takipçilerim le kavuştum.
Ali Durmaz, Instagram Takipçi Hizmeti
“İnanılmaz bir hizmet veriyorlar. Benim üçüncü sosyal medya hizmeti aldığım site. Sonunda doğruyu buldum diyebilirim. Evet bir kaç eksikleri mevcut. Ama diğer sitelerin güvenilmez ve dolandırıcı olduğunu düşünürsek Crovu bu sektörde bulunmaz bir cennet.
Mert Güral, Instagram Takipçi Al Hizmeti
Öncelikle Crovu ekibine teşekkür ediyorum. Takipçilerim 1 saatten kısa sürede geldi. Eğer siteyi denemek istiyorsanız bence bir şans verin ve küçük de olsa bir satın alma yapın, zaten ardından siz de memnun olup daha fazla takipçi alacaksınız.

Mehmet Yılmaz, Instagram Takipçi Alma Hizmeti
Fotoğraflarıma beğeni geldi. Ve bir çoğu da istediğim gibiydi. Sadece bir resme beğeni gelmedi. Hemen iletişim bölümünden bildirdim. 30 Saniye geçmeden bana dönüp bir sıkıntı olduğunu ve hemen hallettiklerini söylediler. Ve bu konuşmayı takiben 10 dakika içerisinde gönderilmeyen beğeni de o fotoğrafa gönderildi. Tabi ki arada gözden kaçan bir şey olabiliyor. Benim için aldığım hizmette bu yanlışlık olması değil bana sanki onların tek müşterisiymişim gibi anında dönmeleri ve sanki binlerce tl lik alış veriş yapmışım gibi davrandılar. Hatta özür amaçlı 100 beğeni de fazladan attılar. Ben şaşırdım açıkcası. Ve ekipte bana sadece 30 saniye içinde dönenlere teşekkür ediyor, ve sizin de bu eşsiz sosyal meyda hizmeti veren siteyi kullanmanızı öneriyorum.
Merve Aktaş, Instagram Beğeni Hizmeti
Yeni kurduğumuz kafenin sosyal medya hesaplarını büyütüp popüler hale nasıl getireceğim hakkında hiçbir fikrim yoktu. İnternette bir süre araştırdıktan sonra karşıma Crovu çıktı. Telefonda aradım tüm sosyal medya hesaplarıma çalışma yapmak üzere anlaştık güzel bir pazarlıkta yaptık. Anlaştığımız takipçiler ve beğenilen söz verilen zamanda geldi ve şu anda sosyal medya hesaplarımız hiç olmadığı kadar çok ilgi ve rağbet görüyor. Teşekkürler.
Bartuğ Öztürk, Instagram Takipçi Satın Alma Hizmeti
“Öncelikle ben bir instagram butik sahibiyim. Bazı şeyler söylemek istiyorum. Ben ismini vermemin burada yanlış olacağı bir site tarafından dolandırıldım. Ve kendi kendime bir daha bu tip takipçi satın alma ve sosyal medya hizmeti gibi şeyler için kimseye para vermeyeceğim diye söz verdim. Ama sonradan rakiplerim beni geçince elim kolum bağlı yine satın almak için site aradım ve crovuyu buldum. Bir hafta düşündüm ve sonunda aldım. Şimdi keşke hiç beklemeden alsaymışım diyorum. Crovu bu alan da bir numara ve inanılmaz bir hizmet veriyorlar. Ben halen şoktayım. Ve artık başka bir site asla kullanmayacağım.
Melisa Aydan, Instagram Takipçi Satın Al Hizmeti

Sende yorumlarınla bize destek olabilirsin.

Hemen Yorumunu Ekle